TCC-Daniel Prokop - Opravy a prodej počítačů Praha 10
   Původní společnost TCC byla založena v roce 1992 jako firma Tandem Computer Center v Českých Budějovicích. Záměrem bylo vytvořit dceřinou společnost, která by byla distribuční firmou zaměřenou na koncové uživatele vedle velkoobchodní firmy Tempr s.r.o.. V průběhu následujících pěti let byly postupně založeny další tři zcela samostatně hospodařící pobočky firmy TCC České Budějovice a to v Praze, Ostravě a Ústí nad Labem. Koncepčně byly všechny marketingové a obchodní aktivity vždy zcela přeneseny na vedoucí pracovníky jednotlivých poboček.
   V roce 1996 se stal současný majitel společnosti TCC vedoucím pražské pobočky a v červnu 2000 došlo ke vzájemné dohodě o odkoupení společnosti mezi ním a původním majitelem společnosti Tandem Computer Center. Výsledkem těchto jednání byl prodej pobočky Praha. Vzhledem k tomu, že toto pracoviště fungovalo fakticky již několik let jako samostatný subjekt, došlo k převodu na nového majitele včetně všech dřívějších závazků vůči zákazníkům i kontaktů původní firmy. Vznikla tedy firma, jejíž základy byly už cíleně a pevně vybudovány a obchodní záměry stanoveny bývalým vedoucím a nyní již majitelem firmy.
   Pro zajištění plynulého chodu a všech dříve připravovaných obchodních aktivit vznikla okamžitě „nová“ společnost TCC-Daniel Prokop. Vzhledem k tomu, že všechny marketingové i obchodní aktivity byly již několik let zajišťovány současným majitelem společnosti (bývalým vedoucím pobočky), a vzhledem k tomu, že podnikl všechny další potřebné kroky, aby zajistil plynulý chod firmy i do budoucna, není pochyb o jeho odhodlání, odpovědném přístupu a snaze věnovat se této práci i nadále s plným nasazením. Všechny tyto aktivity směřují nepochybně k zajištění spokojenosti všech zákazníků.
© TCC-Daniel Prokop 2011
<SLUŽBY> <KDO JSME> <KONTAKT> <DODAVATELÉ>
HISTORIE SPOLEČNOSTI
HLAVNÍ ZÁMĚRY A AKTIVITY
   Firma TCC  se zaměřuje na servisní a poradenské služby v oblasti hardware i software a komplexní řešení počítačových sítí, prodej výpočetní techniky a kompletního sortimentu příslušenství. Všechny tyto naše aktivity jsou zaměřeny především na koncové uživatele. Soustřeďujeme se v první řadě na splnění konkrétních přání jednotlivých zákazníků a na co nejoptimálnější individuální řešení jejich problémů a požadavků. V současné době, kdy se velké firmy svým zákazníkům zcela odcizily a nezajímají se o jejich skutečné potřeby, klademe, stejně jako v práci v minulých letech,velký důraz na osobní přístup ke svým
zákazníkům. Cílem této snahy je věnovat se jejich problémům v oblasti výpočetní techniky a komunikace v takovém rozsahu a formě, aby se tato technika stala pro ně skutečným pomocníkem a nepředstavovala naopak nepříjemnou zátěž a brzdu pro jejich vlastní práci.
   Naše firma dodává jak vybavení jednotlivých počítačových pracovišť na zakázku, tak i informační technologie se zaměřením na dodávky a integraci komplexních řešení v oblasti osobních počítačů, přenosných pracovišť, serverů, síťových operačních systémů, strukturovaných sítí LAN, WAN, tiskových technologií a kancelářské techniky. Pro své zákazníky zajišťujeme provádění jednorázových i pravidelných profylaxí a to jak v oblasti hardware tak i software.
   Všechny dodávky, služby a konzultace poskytujeme autorizovanou cestou na základě smluvní certifikace s jednotlivými výrobci. Právě tento způsob prodeje zabezpečuje našim zákazníkům servis a služby na velmi vysoké úrovni se zajištěnou podporou ze strany výrobce při řešení jednotlivých náročnějších technických problémů. Současně to pro naše zákazníky zajišťuje i přednostní přístup k technickým novinkám a informacím o nejnovějších trendech v oblasti operačních systémů a technického vybavení
Otevřeno Po - Čt: 9:30-12:00 a 13:00-18:00, Pá: 9:00-12:00 a 13:00-16:00, So,Ne: zavřeno